تعریف درب آکاردئونی
درب آکاردئونی
23 مرداد 1400
تعریف نرده حفاظ پنجره

تعریف نرده حفاظ پنجره

با افزایش روز افزون سرقت از منازل در شهر تهران، نیاز به ارتقا سطح امنیت منازل بیش از پیش حس شد. بسیاری از افراد برای محافظت از خانه خود در برابر ورود سارقان از نرده حفاظ پنجره استفاده می­ کنند. به همین دلیل در سطح شهر تهران منازل متعددی با نرده روی دیوار به چشم می­ خورد.

با افزایش روز افزون سرقت از منازل در شهر تهران، نیاز به ارتقا سطح امنیت منازل بیش از پیش حس شد. بسیاری از افراد برای محافظت از خانه خود در برابر ورود سارقان از نرده حفاظ پنجره استفاده می­ کنند.

به همین دلیل در سطح شهر تهران منازل متعددی با نرده روی دیوار به چشم می­ خورد. البته کاربرد این نرده ­ها تنها برای نصب روی دیوار نیست. بلکه برای بالکن، در و پنجره نیز قابل استفاده می­ باشد.

اما نرده حفاظ پنجره در تهران در چه مدل­ هایی عرضه می­ شود؟ با چه مقدار هزینه می­توان انواع پنجره را در برابر ورود سارقان امن ­تر ساخت؟ برای یافتن پاسخ این سوالات ما را تا پایان همراهی کنید.

حفاظت از فضای خانه با روش­های مختلفی انجام می­شود؛ به عنوان مثال می­توان به دوربین مدار بسته یا نصب حفاظ اشاره کرد.

مواردی چون نصب دوربین مدار بسته تنها با هدف کنترل تردد است و نمی­تواند از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری کند. اما نرده حفاظ به واسطه سد کردن راه ورود سارقان، امنیت خانه را افزایش می­دهد.

در ادامه خواهیم خواند :

نرده حفاظ پنجره در تهران
نرده حفاظ میله­ ای
نرده حفاظ آکاردئونی
نرده حفاظ پنجره مدیترانه ­ای و رولی
قیمت نرده حفاظ پنجره در تهران
سخن پایانی

حفاظ پنجره دوجداره aria-hefaz

بیشتر بخوانیم : حفاظ بالکن

نرده حفاظ پنجره در تهران

نصب محافظ برای پنجره نیز به میزان قابل توجهی امنیت خانه را افزایش می ­دهد. این موضوع به خصوص برای خانه­های ویلایی یا طبقات همکف و اول ساختمان ­ها اهمیت پیدا می ­کند.

نصب نرده حفاظِ پنجره برای طبقات فوقانی اگرچه جنبه امنیتی کمتری دارد. اما به لحاظ جلوگیری از سقوط کودکان از ارتفاع بسیار مفید است. همچنین در زمان وقوع حوادثی از قبیل طوفان از شکستن شیشه­ها جلوگیری می­کند.

نرده حفاظ پنجره در تهران بر اساس جنس و مدل در انواع مختلفی تولید می­شود. بر اساس جنس ساخت نرده حفاظِ پنجره بیشتر با آهن، آلومنیوم و مواد شبه چوب صورت می­ گیرد.

به لحاظ مدل نیز می­توان به نوع میل ه­ای، مدیترانه ­ای، رولی، آکاردئونی و فرفورژه اشاره کرد. انتخاب جنس و مدل بر اساس نوع پنجره، شرایط آب و هوایی، اندازه پنجره و بودجه اختصاصی انجام می­شود.

نرده حفاظ میله­ ای

مدل میله ­ای ساده­ترین شکل نرده حفاظِ پنجره است که امروزه به واسطه خمکاری تغییراتی در آن ایجاد شده است؛ به عنوان مثال می­ توان به ایجاد خمیدگی برای جای گلدان یا ایجاد طرح­های مختلف (فرفورژه) اشاره کرد.

این حفاظ در صورت نصب در بخش خارجی پنجره ثابت است. اما در حالت نصب در بخش داخلی می­توان آن را متحرک کرد.

تراکم یکی از مهم­ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نرده حفاظِ پنجره میله­ای است. تراکم به معنای تعداد میله­های عمودی موجود در یک متر نرده می­باشد. تراکم بالا علاوه بر امنیت بالاتر، جلوه زیباتری را نیز ایجاد می­کند.

نرده حفاظ آکاردئونی

آکاردئونی عنوان یکی دیگر از رایج­ترین و امن­ترین نوع نرده­ حفاظ­ پنجره در تهران است. این نرده متحرک همانند ساز آکاردئون باز و بسته می­ شود.

همچنین امکان تعبه قفل مخفی در بدنه آن نیز وجود دارد. انواع مختلفی از این حفاظ بر اساس طرح در دسترس متقاضیان قرار دارد که به لحاظ قیمت و میزان امنیت با یکدگر تفاوت دارند.

نرده حفاظ پنجره مدیترانه ­ای و رولی

نرده حفاظ پنجره در مدل مدیترانه ­ای یا برمودایی از بالای پنجره به صورت متصل و از پایین آزاد است. در نتیجه امکان بالا زدن آن در شرایط مختلف و ایجاد سایبان وجود دارد.

نرده حفاظ پنجره رولی نیز مشابه کرکره برقی است و در صورت نیاز به سمت بالا جمع می­شود. امنیت این حفاظ در مقایسه با سایر موارد بیشتر گزارش شده است.

نرده حفاظ پنجره| aria-hefaz

بیشتر بخوانیم : قیمت درب آکاردئونی

قیمت نرده حفاظ پنجره در تهران

قیمت ثابتی برای نرده حفاظ پنجره در تهران در دسترس نیست. زیرا عوامل مختلفی در تعیین آن نقش دارند. نوع نرده حفاظ (میله­ای، آکاردئون، رولی، مدیترانه­ای و …) یکی از این موارد است. طرح، جنس، خمکاری و رنگ از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند. به این موارد می­توان ابعاد پنجره و نوع پنجره را نیز اضافه کرد. طبیعتاً با بزرگ شدن ابعاد پنجره، مواد اولیه مورد استفاده و هزینه نرده حفاظ پنجره افزایش می­یابد.

نرده حفاظ پنجره در تهران

در انتخاب نرده حفاظ پنجره بایستی نکات مهمی مانند استحکام ،منیت و مواد بکار برده شده برای ساخت را در نظر گرفت، علاوه بر نکات فنی ،ظاهر زیبا برای نرده حفاظ پنجره بسیار حائذ اهمیت است زیرا باعث زیبا سازی نمای بیرونی ساختمان میگردد.

شرکت آریا حفاظ سازنده انواع نرده حفاظ پنجره در تهران میباشد که بدنبال ارائه محصولاتی ساخته شده از بهترین مواد اولیه ، دارای تمام ابعاد زیبایی شناختی و فنی بوده است. شرکت آریا حفاظ بعنوان بزرگترین شرکت سازنده نرده حفاظ پنجره همواره بر آن بوده است که محصولاتی با بالاترین ،مرغوب ترین کیفیت و البته مناسب ترین قیمت به مردم ارائه بدهد.با مراجعه به سایت آریا حفاظ از به روز ترین و با کیفیت ترین محصولات این شرکت مطلع شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تماس بگیرید :

09122111190

سخن پایانی

ما در این مقاله به بررسی انواع نرده حفاظ پنجره و هزینه نصب آن پرداختیم. نصب این تجهیزات تاثیر قابل­ توجهی در ارتقاء امنیت ساختمان و جلوگیری از ورود سارقان دارد.

جلوگیری از سقوط کودکان از پنجره طبقات فوقانی و یا شکستگی شیشه در حوادث مختلف را می­ توان به مزایای نرده حفاظِ پنجره اضافه کرد.

قیمت نرده حفاظ پنجره در تهران ثابت نیست و بر اساس طرح، اندازه، مدل، جنس و نوع رنگ تعیین می ­شود. البته این نرده­ ها در مقایسه با سایر تجهیزات حفاظتی ساختمان با قیمت کمتری در دسترس قرار دارند.

شما نیز می­ توانید برای افزایش امنیت و آرامش خاطر خود از این تجهیزات متنوع و زیبا  و یا سایر سازه های ارتقاء دهنده امنیت مانند حفاظ پنجره فرفورژه ، حفاظ پنجره ساختمان ، حفاظ درب آکاردئونی ، حفاظ پنجره دوجداره و … در خانه خود بهره بگیرید.

 

برای مشاهده ویدئو فیلترشکن خود را روشن کنید :
سوالات متداول

حفاظت از فضای خانه با روش­های مختلفی انجام می­شود؛ به عنوان مثال می­توان به دوربین مدار بسته یا نصب حفاظ اشاره کرد. مواردی چون نصب دوربین مداربسته تنها با هدف کنترل تردد است و نمی­تواند از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری کند. اما نرده حفاظ به واسطه سد کردن راه ورود سارقان، امنیت خانه را افزایش می­دهد.

 

 

بر اساس محل نصب و نوع کاربرد به نام­های مختلفی خوانده می­شود؛ به عنوان مثال نرده­های طراحی شده برای بالا بردن امنیت دیوار با اسامی زیر خوانده می­شود:

 

نرده حفاظ بوته ­ای
نرده حفاظ نیزه­ای
نرده حفاظ شاخ گوزنی
نرده حفاظ لیلیوم و نخل مرداب

قیمت ثابتی برای نرده حفاظ پنجره در دسترس نیست. زیرا عوامل مختلفی در تعیین آن نقش دارند. نوع نرده حفاظ (میله­ای، آکاردئون، رولی، مدیترانه­ای و …) یکی از این موارد است. طرح، جنس، خمکاری و رنگ از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Buy now
×

Powered by WhatsApp Chat

× واتس آپ